Jõulud 2014

Natuke jama on selle postitamisega viimasel ajal, sest mingit jutuainet justkui polegi. Mis ei tähenda kaugeltki seda, et ma Keenias parasjagu midagi ei teekski.

Kogu see jõuluaeg on tegelikult olnud üllatavalt töine ja seda põhjusel, mida ma pikemalt kirjeldasin selles postituses. Kirjutasime siin koos rahataotlust. Potentsiaalne 80.000 dollarit on vist seda väärt, et jõulud töiseks muuta? Me otsustasime selle taotluse siiski esitada vaatamata sellele, et me ei tea võimalikke finantsandmeid. Kuid juba oleme internetist leidnud mõned alternatiivid.

Meil on päris kõvasti põhjust arvata, et seesama Oscar, kes need andmed meile saatma pidi ja kes oli justkui meie koostööpartner, esitab ise sinna fondi samuti taotluse. No tüüpiline Keenia, mis Keenia.

Kibera_Soweto

See on see osa Kiberast, kuhu ma väga harva satun – Kibera slummi linnapoolne ots. Kibera ümbrus on kinnisvaraarendajate seas väga hinnatud kant. Sellega seotud korruptsioonist võiks rääkida pikki lugusid,

Aga taotlus on nüüd valmis ja endale tundub, et sai päris hea. Kas see ka rahuldatakse, ei sõltu enam meist. Igal juhul on meil nüüd olemas äge taotlus koos sobiva pildimaterjaliga, mida saab tulevikus ära kasutada.

Kibera raudtee

Enamik ajast Kiberas möödub selles kandis. Pildil on muuseas Mombasa – Nairobi raudtee (mis läbib juhuslikult Kiberat).

Nüüd läheb teekond India ookeani rannikule. Seekord Mombasast lõuna poole. Uue aasta algus toob aga Nairobisse kaks külalist Eestist, kes kumbki ei saabu seejuures Eestist.

kits

Vaade minu korteri aknast.

Categories: Keenia | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: