Madlid

Kaks päeva olen olnud hõivatud kahe Madliga. Ja seda tõesti väga heas võtmes.

Vaade Kiberale

Kibera katused

Esiteks, tänu Madlidele on siin Nairobis võimalik jälle süüa korralikku musta leiba. Teiseks, Madlid tõid kaasa karbi kilusid. Kolmandaks, nüüd saab Keenias jälle tatraputru teha. Keenias elades muutuvad mõned pisiasjad oluliseks. Meie ühine õhtusöök koos Margiti ja Keviniga Westlandsis ühes India restoranis oli samuti väga mõnus (Open House oli selle koha nimi). Kuigi ma polnud kummastki Madlist varem kuulnud, oli meil sellele vaatamata hämmastavalt palju ühiseid tuttavaid.

Madlid Kiberas pluss elukunstnik

Madlid Kiberas pluss kohalik elukunstnik

Kilukarp peab vist siiski ootama 24. veebruari, kui kõik Nairobi eestlased saavad kokku Kaidi juures. Kadri lubas, et vabariigi aaastapäeva puhul saab rosoljet ja ma loodan, et saabki. Aga Keenias on alati oht, et saab midagi muud. Kuid Keenia eestlased ei ole veel kordagi alt vedanud.

Varsti saabub külla uus seltskond eestlasi ja kohalikel on jälle põhjust nuputada, et miks te eestlased omavahel kõik suhtlete?

Categories: Nairobi | 3 kommentaari

Navigeerimine

3 thoughts on “Madlid

  1. Ha ha ha ha ha …. jaaaa …. kindlasti Kenyas tehtud rosolje ei ole täpselt sama kui Eestis tehtud rosolje … aga on hea, et sa oled juba ette leppinud sellega ja su ootused on piisavalt madalad … ha ha ha

    • Veigo

      Jajah, Keenias tasub oma toidusoovidega vähe ettevaatlik olla. Seekord panustangi puhtalt selle peale, et kogunevad eestlased. Rosolje Keenias oleks muidugi juba iseenesest märkimisväärne fakt. Nakumatti gurmeeletis (vähemalt Junctioni omas) müüakse hullu hinna eest suitsuheeringat, äkki saab selle abil midagi rosolje taolist kokku keerata?

  2. Veigo

    See siin ongi see eestlaste Keenia. Pidev lõõpimine üksteise üle. Seda need eestlased osakavad ja nii mõnus on, kui keegi sind järjekordselt paika paneb. Tegelikult on Nairobi eestlased üks ääretult mõnus punt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: