Elu koos Mairiga

Mairist mõnusamat inimest siia Kiberasse on raske ette kujutada. Meil klappis esimesest hetkest peale ja lisaks sellele, et me mõlemad viljeleme kohati liigagi otsekohese musta huumori liini, on meil ootamatult sarnased maitsed ka söögi osas (kui üks teatav nüanss kõrvale jätta). Seetõttu seiklevad meie õhtusöögid põhiliselt eksootilise Eesti (tatrapuder, mulgikapsad) ja terava Aasia köögi vahel. Inspiratsioon saabub enamasti Taist ja Indiast.

Mairi3

Sellest, et naine majas on, saab igatahes kohe aru. Ühtlasi kahtlustan, et mingi väike erinevus meeste ja naiste vahel siiski eksisteerib. Piisab vaid pilgust meie vannituppa.

men_vs_women

See on meie vajaduspõhine vannituba. Pildi avaldamise osas oleme kokku leppinud. Selleri ja peterselli vahelise erinevuse tuvastamiseks konsultatsioonid meil veel jätkuvad.

Köögi osas oleme samuti saavutanud sõbraliku kokkuleppe. Niipea, kui asi puudutab söögitegemist, siis rakenduvad alloleval pildil nähaolevad Mairi enda poolt kirjutatud reeglid. See variant tundub sobivat meile mõlemale.

free_zone

Categories: Elu-olu, Kibera, Nairobi | Sildid: , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: